Agroturistika Blatský dvůr

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Borkovice 105, Borkovice 39181

Prostorný zemědělský areál Blatský dvůr nabízející agroturistiku, pohodové ubytování a mnoho různých aktivit najdete u jihočeské obce Borkovice nedaleko Veselí nad Lužnicí. Farma je snadno dostupná po silnici a přitom ukrytá mezi lesy a loukami, které skýtají báječnou relaxaci při procházkách. Líbit se tady bude cyklistům, vodákům i rybářům.Ubytovací část farmy tvoří 16 útulných apartmánů s vlastní kuchyňkou. Uprostřed areálu je velký přírodní bazén a kromě něj můžete využívat také velkou zahradu s dětským hřištěm. Motoristé zaparkují zdarma venku, nebo za poplatek v garáži.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Agroturistika Blatský dvůr On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apartmán standard pro 2 osoby
Apartmán komfort pro 2 osoby
Apartmán standard pro 3 osoby
Apartmán komfort pro 3 osoby
Apartmán standard pro 4 osoby
Apartmán komfort pro 4 osoby

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Agroturistika Blatský dvůr Pokoje

Na farmě Agroturistika Blatský dvůr si vyberete dvou-, tří-, čtyř- nebo pětilůžkový apartmán sestávající z ložnice, obývacího pokoje a plně zařízeného kuchyňského koutu. Ke každému patří samostatná koupelna se sprchou a sociálním zařízením, ve výbavě mají pohodlné postele, satelitní televizi a úložné prostory.

Přes Wi-Fi signál se bezplatně připojíte k bezdrátovému internetu. Cyklistům přijde vhod uzamykatelná úschovna jízdních kol, v zahradě je posezení pod pergolou a ohniště. Při pobytu s nemluvnětem máte k dispozici postýlku, vaničku i jídelní židličku, za pobyt se psem si připlatíte.

Agroturistika Blatský dvůr Gastronomie

Agroturistika Blatský dvůr neposkytuje k ubytování stravovací služby, díky zařízeným kuchyňkám si však kdykoliv uvaříte, na co budete mít chuť. Využívat můžete lednici, elektrický sporák nebo plotýnkový vařič, varnou konvici, mikrovlnnou troubu i potřebné nádobí a náčiní. Do prodejny potravin v Borkovicích to máte necelý kilometr, nejbližší restaurace najdete ve Veselí nad Lužnicí.

Agroturistika Blatský dvůr Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Agroturistika Blatský dvůr Dostupnost

Kolem Veselí nad Lužnicí vede jihočeská dálnice D3, ze které sjedete na exitu 104 a po místní komunikaci se vydáte do Borkovic. Areál Agroturistika Blatský dvůr se nachází kousek za obcí severovýchodním směrem, parkování má bezplatné.
Vlakové a autobusové nádraží ve Veselí stojí hned vedle sebe a od ubytování jsou vzdálená 7 kilometrů.

Agroturistika Blatský dvůr Okolí

Rybníkářskou krajinu kolem Blatského dvora si zamilují především milovníci cykloturistiky. V sedle kola odtud snadno dojedou k pohádkovému zámku Hluboká nad Vltavou, do malebné Třeboně s rybníkem Svět, do Jindřichova Hradce i Tábora. Blízkost řek Vltavy a Lužnice ocení všichni vodáci, členy Petrova cechu zase nadchne množství vodních ploch, do kterých mohou nahodit.

Agroturistika Blatský dvůr

Borkovice 105, Borkovice
Zobrazit celou mapu